De Marne 5

Onderdeel van VV De Marne. Programma, uitslagen en stand worden automatisch bijgewerkt via de KNVB.

Programma

Komende wedstrijden

24

OKT

Anjum 3 - vv De Marne 5

Uit · Sportpark It Kolkenfjild

14:30

31

OKT

De Lauwers 2 - vv De Marne 5

Uit · Sportpark 't Meertenust

13:30

07

NOV

vv De Marne 5 - Friese Boys 3

Sportpark De Kley

14:00

21

NOV

vv De Marne 5 - FC Burgum 6

Sportpark De Kley

14:00

Teaminformatie

Competitie

6e klasse

Leider

Nog aan te leveren

Trainer

Nog aan te leveren

Trainingstijden

Nog aan te leveren

Uitslagen

Laatste resultaten

COMPETITIE · 10 OCT

vv De Marne 5

Niekerk 3

Sportpark De Kley

1 - 6

COMPETITIE · 03 OCT

VCR 3

vv De Marne 5

Sportpark De Vonder

4 - 2

COMPETITIE · 26 SEP

vv De Marne 5

Buitenpost 6

Sportpark De Kley

2 - 2

Stand

Actuele ranglijst

#TeamGSGWGGGVSaldoPtn
1FC Burgum 644001112
2VCR 34310610
3Niekerk 3321097
4ASC 3421197
5De Walden 2211044
6Grijpskerk 4311104
7De Lauwers 24112-14
8Friese Boys 32011-41
9Buitenpost 62011-41
10Ropta Boys 33012-101
11vv De Marne 54013-111
12Anjum 33003-90