VR1

Onderdeel van VV De Marne. Programma, uitslagen en stand worden automatisch bijgewerkt via de KNVB.

Programma

Komende wedstrijden

31

OKT

Grijpskerk VR2 - vv De Marne VR1

Uit · Sportpark De Enk

10:15

07

NOV

vv De Marne VR1 - Noordpool-U.F.C. VR1

Sportpark Leens

13:00

14

NOV

vv De Marne VR1 - ZEC VR1

Sportpark De Kley

13:30

21

NOV

vv De Marne VR1 - SC Loppersum VR1

Sportpark Leens

13:00

Teaminformatie

Competitie

5e klasse (Vrouwen)

Leider

Nog aan te leveren

Trainer

Nog aan te leveren

Trainingstijden

Nog aan te leveren

Uitslagen

Laatste resultaten

COMPETITIE · 10 OCT

vv De Marne VR1

Stedum VR1

Sportpark Leens

5 - 0

COMPETITIE · 03 OCT

Ezinge VR1

vv De Marne VR1

Sportpark Feerwerd

0 - 3

COMPETITIE · 19 SEP

vv Winsum VR3

vv De Marne VR1

Geert Reinders Sportpark

0 - 3

Stand

Actuele ranglijst

#TeamGSGWGGGVSaldoPtn
1Groen Geel VR43300179
2vv De Marne VR13300119
3SV Bedum VR3430169
4ZEC VR1220096
5The Knickerbockers VR9220096
6SC Loppersum VR13102-23
7De Fivel VR13102-43
8Noordpool-U.F.C. VR13102-93
9vv Winsum VR34103-143
10Ezinge VR12002-40
11Stedum VR12002-80
12Grijpskerk VR23003-110